تبلیغات
تجارت و بازرگانی - آشنایی با شرکتهای بازرگانی وتجاری سودده جهانی

تجارت و بازرگانی

تجارت سالم

 


گروه سرمایه گذاری بین المللی گالف فعالیت خود را از سال 1982 ابتدا با ایجاد
گروهی از شركتها و سازمانهای تجاری-صنعتی متخصص در زمینه بازرگانی كالاهای استرتژیك و مواد مورد نیاز در صنایع سنگین نظیرفولاد-مس-تیتانیوم و غیره آغاز كرده است.حوزه فعالیت گالف تا اوایل دهه نود عمدتا" در منطقه خاورمیانه علی الخصوص كشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس متمركز بود.سپس با وقوع تحولات سیاسی و اقتصادی دهه نود (جنگ خلیج فارس و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی) به مناطق استراتژیكی چون كشورهای مشترك المنافع حاشیه دریای خزر و اروپای شرقی و در ادامه شمال آفریقا گسترش یافت.
فعالیتهای گالف در حال حاضر در حوزه های ذیل قابل تفكیك است :
 1-بازرگانی مواد –فراورده ها و كالاهای اساسی حاصل از :
-
صنایع پتروشیمی : انواع روغنهای صنعتی و پلیمرها
-
صنایع سنگین : فولاد – مس – آلومینیومتیتانیوم وغیره
-
صنایع چوب و كاغذ : فیبر– نئوپان –خمیركاغذ
-
مصالح نوین ساختمانی : انواع كامپوزیتهای نما و افزودنیهای بتن
-
ابزار و ماشین آلات صنعتی
2-بازارهای نوظهور :
بازارهای بكر و نوینی كه بواسطه نیازهای جدید و فناوریهای پیشرفته بوجود آمده و در بازه زمانی مشخص به علت بالاتر بودن میزان تقاضا نسبت به عرضه سودآوری بالایی دارد.
-(
نانوتكنولوژی-پیكوتكنولوژی(شامل پروبها (ریزروباتهای هدفمند پزشكی
3-حمل و نگهداری كالاهای ارزشمند از طریق قرارداد با شركتهای بسته بندی :
-
سفارشات و مراودات تجاری با شركتهایی نظیر تتراپك
4-بازارهای زودبازده :
بازارهایی كه به دلیل شرایط قابل پیش بینی در مقاطع زمانی متفاوت سوددهی بالایی بهمراه دارند و توسط گروه كارشناسان اقتصادی كمپانی شناسایی و جهت سرمایه گذاری در نظر گرفته می شوند.
-
محصولات و فراورده های كشاورزی نظیر خشكبار- زعفران- میوه ها و مركبات فصل
5-بورس :
تشكیل تیمی از كارگزاران باسابقه و فعال در سطح مناطق اقتصادی مذكور و ایجاد صندوقهای سرمایه گذاری مشترك قدرتمند و پویا جهت تامین فضای امن برای جذب سرمایه و صاحبان آن.

 
Gulf e-Fund :
گروه سرمایه گذاری بین الملی گالف نیز مانند دیگر فعالان جهانی در عرصه اقتصاد به منظور استفاده از مزایا و فرصتهای موجود در فضای تجارت الكترونیك (جریان بیست و چهار ساعته اعتبارات و سرمایه ها-امنیت وضمانت فعال الكترونیكی-سرعت نامحدود تبادل اطلاعات و گردش مالی) با به كارگیری دانش و تجربه تیم متخصص فناوری اطلاعات خود اقدام به ایجاد طرحی قدرتمند با نام گالف ای-فاند نموده است.با توجه به بازار سرمایه ایجاد شده توسط كمپانی كه از دیدگاهی دیگر یك صندوق سرمایه گذاری مشترك مطمئن می باشد این طرح در واقع مسیری دوسویه است كه امكان مشاركت و سرمایه گذاری و همچنین بهره مندی از سودآوری پروژه های مختلف كمپانی را برای سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی بوجود می آورد


Cash Withdrawal
Internal Money Transfer :
انتقال وجوه الكترونیكی به مقدار نامحدود بین اعضاء سرمایه گذار از جمله ابزار بسیار كاربردی برای حفظ و گردش اعتبارات الكترونیكی در درون سازمان می باشد.
Outgoing Money Transfer :
سرمایه گذاران برای تبدیل اعتبارات الكترونیكی موجود در حساب خود به وجه نقد قادر به استفاده از خدمات بانكی بین المللی كمپانی از طریق معرفی یك حساب داخلی و یا حساب ارزی خارجی می باشند.
Information
Gulf Mutual Fund یک شرکت بسیار بزرگ سرمایه گذاری با حدود 5 میلیارد دلار سرمایه و25 سال سابقه درخشان و پرافتخار در بازارهای جهانی میباشد .این کمپانی از سال 2007 تصمیم به شروع مدل جدیدی از سرمایه گذاری دوجانبه کرده که از طریق جذب سرمایه های ریز و درشت در طرح گالف میباشد.گالف یک پروسه اقتصادی میباشد که در هر بازه زمانی یک یا چند پروزه را در حال اجرا دارد وبر طبق قراردادهای تنظیم شده با سرمایه گذاران خود سودهایی را به آنها پرداخت میکند.گروه صنعتی وتجاری گالف درطول 25 سال گذشته که به
صورت مجموعه ای از شرکت های خصوصی ونیمه دولتی- کارگزاران اقتصادی و پیمانکاران صنعتی نقش کلیدی واساسی را درامرصادرات و واردات کالالهای مهمی چون مصالح نوین ساختمانی - ابزارآلات صنعتی - چوب وفراورده های چوبی - فولاد - ماشین آلات صنعتی- موادخام کارخانجات ودیگرکالاهای اساسی داشته اند .درطول 3 سال گذشته شروع به بررسی فرصتهاوراهکارهای نوین تجاری وتولیدی از طریق فناوری اطلاعات کرده است . میدانیم که امروزه بیش از نیمی ازکارآفرینی ها ومعاملات تجاری درسطح جهانی درحوزه تجارت الکترونیک انچام میگیرد.سرعت نامحدود - جریان 24 ساعته اعتبارات وسرمایه ها -ضمانت فعال الکترونیکی واطلاع رسانی وتبلیغات گسترده و.... از عوامل اصلی موفقیت وجذابیت روزافزون این نوع تجارت میباشد . اماصنایع تولیدی وتحقیقاتی نیز خود به 2 شکل ساحلی و فراساحلی دردنیا انجام میگیرد .صنایع ساحلی شامل تمام صنایع خصوصی ودولتی داخل مرزهای رسمی کشورهاست که درحیطه نظارتی ومالیاتی دولت قرار میگیرند .اما صنایع فراساحلی یا آفشور شامل شرکت ها -موسسات -کارخانجات چندملیتی ویا خصوصی هستند که فارغ از پرداخت مالیات به دولت خارج از نظارت مستقیم دولتی وبه واسطه ارتباط وتضمین بزرگترین بانکها وموسسات مالی دنیا دارای امنیت سرمایه بسیارزیادی هستند کمپانی گالف نیزبادارابودن بیش از 5 میلیارددلارسرمایه جاری ثابت دربازارهای مختلف جهانی وسابقه بی نظیراقتصادی خوددر سطح منطقه با ارائه طرح نوین Gulf e-FUND وبه کمک برجسته ترین مدیران ومتخصصین فناوری اطلاعات اقدام به ایجادصندوق سرمایه گذاری دوجانبه الکترونیکی کرده وباجذب سرمایه های افراد -شرکتها وموسسات مالی وجاری کردن آن در بازارهای جهانی مثل بازارهای نوظهور وبازارهای آتی که روزانه بیش از 5% سودخالص را به ازای حجم سرمایه ونوع کالا به همراه دارد بازده مالی بی نظیر وتضمین شده ای را به صاحبان سرمایه به ارمغان آورده است .
این کمپانی بزرگ با ثبت مجتمع مرکزی خود در باهاماس که یکی از مناطق درجه یک آفشور در جهان میباشد فرصت استفاده از فضای پیشرفته ورقابتی آفشور در آمریکای مرکزی ونیز قرارگیری درنبض اقتصادی بازارهای آتی دردنیا رابه کاربران خود داده است . طرح گالف به چند طرح درآمدزایی وسپرده گذاری تقسیم شده است که در ادامه به اطلاع خواهد رسید.اغازکار
GIIG به سالهای ۱۹۸۳-۱۹۸۲ برمی گردد زمانی که ۶ کشور شورای همکاری خلیج فارس GCC نیاز برای یک موسسه مالی منطقه ای را تشخیص دادند تا نقش یک مشاور را در افزایش سرمایه گذاری های خصوصی و انتقال سرمایه به پروژه هایی که توسعه اقتصادی و اجتماعی را در پی دارد باز میکند .هدف مالی  GIIG  داشتن بیشترین مقدار سهام در میان شرکتهای رقیب است مدیریت اصلی سازمان همیشه پروژه های ملی را در هر یک از ۶ کشور GCC پشتیبانی میکند .   

giig1982 Plans
 
(G.E.F 1 = 20% Profit each month
(Gulf Investment Plan
 G.E.F 2 = 10% Refferral (Gulf Affiliate Plan G.E.F 3 = 1000$ For 10,000/10,000(Ballance 
تسهیلات مالی گالف ای-فاند برای سرمایه گذاران شامل برنامه های زیر می باشد :
[G.E.F 1] – Monthly Return

[G.E.F 2] – Referral Comission

[G.E.F 3] – Organizational Revenue 
 
سود روز شمار: اگر ایپوینت های موجود در حساب جاری ( حساب قابل برداشت ) خود را نقد نکنید  سود ۳٪ در ماه به ان افزوده خواهد شد . یعنی ۱/۰ در روز .

درحال حاضر درصورتیکه 1000 دلار سرمایه گذاری نمایید به صورت علی الحساب ماهیانه 200 دلار به حساب شما واریز میگردد
 
شماری از کار های انجام شده توسط  (GCC & GIIG)
 ۱۹۸۳ : تاسیس زیر نظر دولت های ۶ کشور شورای همکاری خلیج فارس  GCC
۱۹۹۱: تملک بانک بین المللی گالف   ( GIB )   سابت این بانک را ببینید
۱۹۹۲-۱۹۹۳: مشاور ارشد دولت کویت دربرنامه محرومیت زدایی این کشور
۱۹۹۳: بعد از یک دهه، سهام  GIIG در ۱۴ پروژه های پایه گالف با مجموعه ( بخش غیر نفتی ) سرمایه گذاری ها بیش از یک بیلیون دلار بالا رفته است .
۱۹۹۵: مشاور مالی شرکت های پتروشیمی سعودی ( صدف ) ۷۰۰ میلیون دلار برای ۸ سال ونیم       اینجا را ببینید.
۱۹۹۵: مشاور مالی صنعت پتروشیمی گالف ( GPIC ) و بالا بردن بودجه ۱۰۰ میلیون دلار برای 10 سال             سایت این شرکت را ببینید
۱۹۹۷: تملک ۴۹ % سهام باقی مانده شرکت قیر نفتی Bitumat
مطلبی در این مورد ببینید.
۱۹۹۷: مشاور مالی شرکت ذوب آهن قطر ( QABICO ) 
مطلبی در این مورد ببینید
۱۹۹۷: مشاور مالی کارخانه برق غزلان Ghazlan II  
مطلبی در این مورد ببینید.
۱۹۹۷: SCECO-EAST ، فراهم کردن اولین وام بین المللی 500 میلیون دلار
۱۹۹۷: مدیریت گالف برای ۹۸۰ میلیون دلارIPO ی حفر Santafe
۱۹۹۷: انتشار ۲۲۵ میلیون دلار نرخ متغیر اسکناس سلطنت عمان۱۹۹۷: مدیران شرکت راهنما ( CO-Laed ) برای ۲۰۰ میلیون دلار نرخ متغیر اسکناس صادر شدهGIB
۱۹۹۸: مدیر راهنما در سند صادر شده ۵ ساله ۲۵ میلیون دیناری بانک تجارت کویت ( بزرگترین موسسه مالی کویتی می باشد)       
سایت این بانک را ببینید
۱۹۹۸: مشاور ارشد در سند صادر شده ۳۵میلیون دینار برای گروه صنایع ملی ( صادر شدن بزرگترین قرارداد دینار کویتی نام گذاری شد )
۱۹۹۸: مشاور GCC ی IPO ی ۴۵درصدی سهام در شرکت مخابرات قطر 
سایت Q-tel را ببینید
۱۹۹۹: ادغام  بانک GIB و بانک بین المللی سعودی SIB   
سایت این بانک را ببینید
۱۹۹۹: بودجه اجاره کردن بوئینگ ۷۷۷ برای خطوط هوایی امارات
۲۰۰۰: مشارکت بر پایه سهم برابر پایگاه بحرین شرکت سرمایه گذاری صنعتی گالف GIIC در همکاری با یک پایگاه کمکی برزیلی (CVRD) Companhia Vole do Rio Doce
( بزرگترین سرمایه گذاری مستقیم در دوره های مشارکت با GIC شرکتهای موجود در منطقه)۲۰۰۰: مشاور مالی با شرکت برق سعودی ( SEC )    
سایت این شرکت را ببینید
۲۰۰۱: فروش سهام   GIB   سایت این بانک را ببینید
۲۰۰۲: تمدبد دوره های سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت برای GIIG۲۰۰۳: تاسیس واحد بانک داری اسلامی
۲۰۰۴: GIIG و قرارداد پروژه متان Al Ezzel  ( اولین دستگاه متان خصوصی در بحرین)
۲۰۰۴: مشارکت 25 درصدی شرکت فیبر نوری عمان   
سایت این شرکت را ببینید
۲۰۰۴: تملک  ۲۰ ٪ شرکت پلی پرپلین عمان       مطالبی در این مورد ببینید
۲۰۰۴: تملک  ۲۵ ٪ شرکت کابل جده عربستان سعودی 
سایت این شرکت را ببینید
۲۰۰۵: بالا بردن درجه اعتبار
GIIG تا رتبه A2 بین المللی
۲۰۰۵: برنده شدن در مناقصه پروژه های متان Al Ezzel  این سایت را ببینید.
۲۰۰۵: انجام موفقیت آمیز برنامه ریزی ۱بیلیون یورویی برای  پروژه های سالانه

نویسندگان

نظرسنجی

  شما چه شغلی دارید؟JavaScript Codes

Powered by WebGozar

 • آخرین پستها

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :